Wielkanocne jajko

Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił wyróżnić następujących uczniów w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Laureatami zostali:

Julia Bykowska z 3a, Oliwier Gadomski z 3a, Kacper Głogowski z 1b, Emilia Goszka z 2b, Piotr Grzesiak z 1a, Daria Havrylenko z 3a, Lena Jankowska z 2b, Urszula Jaworowska z 1c, Aleksander Kabłuczenko z przedszkola, Oliwia Kabłuczenko z 1a, Natalia Karwat z 1c, Wiktor Kowalski z 3a, Oliwia Krawczonek z 1a, Maksymilian Kuczyński z 1a, Maja Kurkiewicz z 1b, Zlata Lutsiuk z 2a, Marta Manowska z 6a, Oliwier Oleszkowicz z 3a, Artem Pavlov z 5c, Aurika Pelemaru z 1b, Elżbieta Rejman z 1b, Nina Sionda z 1a, Michał Siwczyński z 1c, Dawyd Smetana z 1b, Przemysław Stankiewicz z 3c, Lena Wełniak z 2a oraz Maja Werwińska z 2a.

>>zobacz zdjęcia<<

M.Pazdej