Orzeł edukacji wczesnoszkolnej

12 maja odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” – sesja wiosenna. Uczestnikami byli uczniowie klas I, II i III naszej szkoły. Po prawidłowym zakodowaniu kart wszyscy rozwiązywali test z  trudnościami z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz muzycznej. W tym roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Ogółem  uczestniczyło  w nim 67 uczniów: 20 pierwszoklasistów,19 z klas drugich i 28 z trzecich  w tym 4 uczniów z Ukrainy, którzy mieli możliwość rozwiązywania testów w języku ukraińskim. Poziom trudności pytań był zróżnicowany pod względem przypisanych im punktów. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, a jakie osiągną wyniki dowiemy się w czerwcu. Wszystkim życzymy sukcesów i wysokich lokat.

>>zobacz zdjęcia<<

B. Kuklińska