Rodzinny turniej sportowy

7 czerwca  uczniowie klas  Ia i Ib bawili się wspólnie z rodzicami w sportowym stylu. Zabawa odbyła  się w hali gimnastycznej naszej szkoły pod hasłem „Kocham Cię Mamo i Tato”. Pierwszoklasiści powitali rodziców piosenką i wierszami. Po wspólnej rozgrzewce i podziale na rzędy w określonym kolorze odbyły się konkurencje sportowe. Dotyczyły kozłowania, sztafety, toru przeszkód, biegu i podawania dwóch piłek jednocześnie, itp. Wybrane drużyny, składające się z dzieci i rodziców z ogromnym zaangażowaniem rywalizowały między sobą. Najwięcej emocji spowodował  tor przeszkód, który wymagał sprytu i zwinności. Wszystkie konkurencje sprawiały zawodnikom, jak i kibicom wiele emocji i radości. Małym i dużym sportowcom kibicowały całe rodziny, a ich sportowe  okrzyki  rozlegały się po całym terenie szkoły. Po skończonej zabawie dzieci pięknie podziękowały rodzicom  za wspólną zabawę, którą będą długo pamiętały. Po tak aktywnie spędzonym czasie, słodkim poczęstunku  i utrwaleniu wydarzenia na zdjęciach, nastąpił czas pożegnania dzieci i ich rodzin.

>zobacz zdjęcia<<

L. Kozera, B. Kuklińska