„Piątka” jest piękna

Zespół muzyczno-taneczny „Ritmo” utworzony na potrzebę projektu „Podaruj mi trochę piękna” wystąpił na pilskiej Skateplazie. Zespół z „Piątki” to 15 dziewcząt z klas II-III, które miały szanse pokazać przed publicznością swoje talenty wokalno-rytmiczne, przedstawiły mix piosenek w wielu językach. To był pokaz wielu pomysłów i ekspresji. Koordynatorem była Anna Siwiak-Koc we współpracy z Panią Iwoną Wójcik (choreografia). Podczas pikniku zostały zaprezentowane także prace plastyczne uczniów klas 4 i 5. Abstrakcyjne kompozycje wspaniale komponowały się z nowoczesną formą otoczenia. Wystawę po wystawie, będzie można obejrzeć w budynku szkoły przy ul. Kujawskiej. Zaprasza koordynator wystawy – pani Agata Świderska.

A. Świderska