Konkurs plastyczny „Stop przemocy” rozstrzygnięty

W ramach udziału naszej szkoły w Ogólnopolskiej Kampanii 19 Dni Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci i Młodzieży przeprowadzono konkurs plastyczny pod hasłem „Stop przemocy”. Klasy jako zespoły i uczniowie indywidualnie zgłosili swoje prace do udziału w nim. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, pomysłowością i talentem plastycznym.

Wśród klas IV-VIII:

I miejsce zajęła klasa VI b

II miejsce klasa VIII d

III miejsce klasa VII a

Natomiast zwycięscy w kategorii praca indywidualna to:

I miejsce Marika Borówko z klasy VI a

II miejsce Natalia Osińska z klasy IV c

III miejsce Aleksander Duliasz i Rodion Maltsev z klasy VI c.

Każda zwycięska klasa i każdy indywidualny zwycięzca otrzymał dyplom i słodką niespodziankę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Paulina Zielińska