Star Wars u Młodych Konstruktorów

W zajęciach Klubu Młodych Konstruktorów uczestniczył tym razem wyjątkowy gość. Był nim uczeń klasy IVB Piotr Stadnik. Wielki pasjonat GWIEZDNYCH WOJEN oraz konstruktor – hobbysta, kolekcjoner modeli lego Star Wars. – wcześniejszy uczestnik naszego klubu młodych konstruktorów.  Piotrek zaprezentował młodszym kolegom część swojej kolekcji, w tym dwa duże modele AT – AT i AT – ST i lekki krążownik imperium, wachadłowiec imperium oraz m TIE myśliwiec i m TIE bomber. Uczeń ciekawie opowiadał o swoich modelach i rozwijaniu swoich zainteresowań Gwiezdnymi Wojnami.

Piotrek odpowiadał także na pytania młodszych kolegów. Nasz gość ma ogromną wiedzę w tym zakresie. Serdecznie dziękujemy Piotrowi za zaprezentowanie swojej kolekcji i interesujące wiadomości, które nam przekazał. Uczeń zapewnił, że wkrótce zaprezentuje nam drugą część swojej kolekcji. Życzymy Piotrkowi, aby nadal rozwijał swoje zainteresowania oraz piękną kolekcje Star Wars.

>>zobacz zdjęcia<<

                                                                                                                                                                                Roman Badziąg