Chcemy i umiemy pomagać

W dniach 24 – 25 marca  Pilski Bank Żywności przeprowadził świąteczną Wielkanocną Zbiórkę Żywności na terenie miasta Piły. Szkolny Wolontariat z naszej szkoły pomagał w zbiórce żywności w markecie Lidl na ul. Ogińskiego. Młodzi wolontariusze chętnie i aktywnie uczestniczyli w tej charytatywnej akcji poświęcając swój wolny czas dla potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszkom. Szczególne podziękowania dla rodziców uczennic z klasy IIIC – Pań Anny Rennert oraz Katarzyny Szwałek. Na prawdę potrafimy pomagać! Jesteśmy dumni z postawy naszych wolontariuszy!

Roman Badziąg