Poznajemy księdza Jana Bosko

Uczniowie  poznawali świętego Jana Bosko patrona dzieci i młodzieży. Tym razem zadanie polegało, aby poznać życie naszego patrona rozwiązując krzyżówkę tematyczną oraz jak najpiękniej i jak najstaranniej wykonać pracę plastyczną. Konkurencja i zaangażowanie było ogromne. Najlepiej to zadanie wykonały uczennice klasy IIA. Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła uczennica Antonina Ostrowska,  medal srebrny i drugie miejsce zajęła uczennica Oliwia Krawczonek a trzecie miejsce i medal brązowy uczennica Nadia Szklarek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zmaganiach konkursowych. Ufamy, że teraz już lepiej znamy naszego patrona św. Jana Bosko!

Roman Badziąg