Konstruktorzy na mecie

Uczestnicy zajęć pozalekcyjnych w ramach Klubu Młodego Konstruktora podsumowali cykl zajęć w II okresie roku szkolnego 2022/2023.

Oceniono zaangażowanie, przeanalizowano plusy i minusy w pracy modelarskiej i konstrukcyjnej. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe złote medale – Konstruktora 2022/2023. W sposób szczególny wyróżniono ucznia klasy II b Michała Trzebiatowskiego, który otrzymał puchar dla Najlepszego Konstruktora. Michał wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i pracowitością. Na uwagę zasługuje fakt, że uczeń wykonywał już modele kartonowe, w tym bardzo starannie wykonał model  pierwszego polskiego statku towarowego ms SOŁDEK, który zbudowano po zakończeniu II wojny światowej w Polsce, a obecnie jest on żywym muzeum zacumowanym przy nabrzeżu w Gdańsku. Dziękujemy uczestnikom zajęć i życzymy dalszego rozwijania zainteresowań konstrukcyjno – modelarskich.

prowadzący zajęcia
                                                                                      Opiekun Klubu Młodego Konstruktora