Pomaganie wzmacnia

Szkolne wolontariuszki z grupy młodszej z klas I – III podsumowały swoją pracę i działalność charytatywną. W miłej i serdecznej atmosferze prowadzący zajęcia opiekun Szkolnego Wolontariatu podziękował uczestniczkom zajęć za aktywne uczestnictwo w zajęciach. Wszystkie uczennice otrzymały złote medale „pełne uśmiechu”. W sposób szczególny wyróżniono uczennice z klasy III a – Maję Werwińską oraz uczennicę klasy III c – Łucję Rennert tytułem WZOROWEJ WOLONTARIUSZKI poprzez piękną statuetkę. Społeczność szkolna  serdecznie dziękuje uczennicom za ich pracę w Szkolnym Wolontariacie i życzy dalszych sukcesów.

Opiekun Szkolnego Wolontariat Roman Badziąg