List od Rady Rodziców

ROK SZKOLNY 2023/2024 CZAS ROZPOCZĄĆ

Kochani!

Szkoła to nie tylko miejsce przekazywania wiedzy, umiejętności i nauki, ale również zdobywanie wielu cennych doświadczeń. Wszyscy uczymy się tu współpracować, rozwiązywać problemy, wspierać się nawzajem i szanować. Wspólnie musimy zadbać, aby szkoła była miejscem bezpiecznym, życzliwym i otwartym.

Stworzenie dobrej atmosfery będzie możliwe tylko wtedy, gdy razem – uczniowie, nauczyciele i rodzice – będziemy się o to starać.

Drodzy Nauczyciele!

Życzymy   radości z wykonywanej pracy i  wielu sukcesów. Pamiętajcie, że  nie wszystkie    z nich da się zmierzyć ocenami uczniów. Bądźcie dla naszych dzieci autorytetem, źródłem wiedzy i wsparciem.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Pamiętajcie, że mamy wspólny cel – zapewnić jak najlepszą przyszłość dzieci. Nie zapominajcie również, że nauczyciele są dla Nich. Zawsze jesteśmy gotowi Was wspierać oraz służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów.

Kochani Uczniowie!

Szczególnie uczniowie klas pierwszych. Życzymy Wam, aby ten rok szkolny pozwolił rozwijać Wasze zdolności i budował Waszą pewność siebie. Pamiętajcie, że oceny nie są najważniejsze. Najważniejsze jest to, abyście w tych murach poznali samych siebie, odkryli własne talenty i mocne strony, aby nauka sprawiała Wam przyjemność. Mamy nadzieję,  że będziecie tu przychodzić z ochotą i radością, i że wyniesiecie stąd wiele dobrych wspomnień.

W imieniu Rady Rodziców

Anna Szwedowicz