Mogę być kim chcę

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. „Mogę być, kim chcę” klasy III we wrześniu zrealizowały następujące zadania:

– zadanie 1: „BOB BUDOWNICZY” – poznanie najwyższych budynków świata oraz zbudowanie najwyższej wieży z różnego rodzaju dostępnych klocków.

– zadanie 2: „KROPKA” – obchody Międzynarodowego Dnia Kropki – ubiór w kropki; rozmowa na temat obchodów Dnia Kropki oraz talentów dzieci; zabawa w „Kalambury”; rysowanie swojego talentu na wyciętej kropce oraz stworzenie obrazka z wyciętych kropek i ozdabianie nimi szkoły.

– zadanie 3: „ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA” – obchody Dnia Przedszkolaka – zaproszenie przedszkolaków do wspólnej zabawy w odkrywanie literek i cyferek; wspólne kolorowanie kolorowanek oraz czytanie dzieciom bajek przez trzecioklasistów.

M. Bęben