Wizyta piłkarzy i zaproszenie na mecz

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej ,w czwartek 12 października 2023 r. zawitali do nas zawodnicy KP Piła – Kacper Zieliński, Robert Greń oraz Radosław Góźdź. Wizyta była nieprzypadkowa, ponieważ każdy z nich jest absolwentem naszej szkoły. Podczas pogadanki opowiedzieli o wartości sportowego życia, przebiegu swoich karier w klubie (zwłaszcza awansie w ciągu 5 lat z B klasy do V ligi) oraz zachęcili do nauki i uprawiania sportu. Wyjątkowi goście nie tylko odpowiadali na pytania uczniów lecz również uhonorowali medalami najlepsze zespoły w szkolnych mistrzostwach w piłkarzyki. Ponadto zachęcili obecnych do kibicowania drużynie podczas meczu z Polonią Jastrowie, który odbędzie się w sobotę 21 października 2023 r. Na zakończenie spotkania goście pozowali z młodzieżą do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy. Wyjazd dla naszych uczniów jest darmowy, dlatego tym bardziej zapraszamy do udziału! Warto dodać, iż zawodnicy byli także świadkami wręczenia nominacji do Rady Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

M. Pazdej