Nasi na meczu Polonia Jastrowie vs. KP Piła

W sobotę 21 października 2023 r. Szkolny Samorząd Uczniowski wraz z Młodzieżowym Klubem Kibica pojechał na mecz Polonia Jastrowie vs. KP Piła. Generalnie wrażenia uczniów są bardzo pozytywne. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się oprawa, którą przygotowali PILSCY ULTRASI. Było to radośnie spędzone popołudnie. Uczestnicy przekonali się naocznie, że kibicowanie może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu. Spotkanie piłkarskie zakończyło się wynikiem 0:2 dla nas. Z pewnością na długo pozostaną nam dobre wspomnienia oraz fajne zdjęcia. Dlatego nie możemy doczekać się następnego razu. Jednocześnie dziękujemy serdecznie zespołowi KP Piła za sfinansowanie autokaru. Przedsięwzięcie tego typu nie było organizowane po raz pierwszy, ponieważ już kilkanaście lat uczestniczymy m.in. w akcjach Lecha Poznań o nazwie „Kibicuj z klasą.”

M. Pazdej