Międzynarodowe Mistrzostwa Szybkiego Mnozenia

6 listopada odbyły się w naszej szkole Międzynarodowe Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów klas I-III oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100. W konkursie tym, wzięło udział 14 dzieci z klas III. Z klasy III a wzięły udział następujące osoby: Antonina Ostrowska, Nadia Szklarek, Lena Turczyn, Kazimierz Szczap, Franciszek Ziółkowski, Wojciech Lewandowski i Nikodem Makowski; z klasy III b: Michał Trzebiatowski oraz z klasy III c: Otylia Kałabuk, Natalia Karwat, Urszula Jaworska, Lena Szczęsnowicz, Antoni Beratz i Stanisław Gaik. Zadaniem uczestników konkursu było poprawne rozwiązanie jak największej liczby przykładów mnożenia do 100 w ciągu 5 minut. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wzięcia udziału w konkursie i życzymy sukcesów. Wyniki konkursu poznamy pod koniec listopada.

>>zobacz zdjęcia<<

Monika Bęben