Szkolni wolontariusze aktywnie działają

Tradycyjnie po raz kolejny grupa szkolnych wolontariuszy uczestniczyła w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Pilski Bank Żywności. W dniu 25 listopada br. przez cały dzień od samego rana do wieczora w Markecie LIDL na ul. Ogińskiego w Pile można było spotkać uczniów naszej szkoły, którzy zaangażowani byli w akcję charytatywną  i zbierali produkty żywnościowe na potrzeby najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. W radosnej i miłej atmosferze poświęcali swój wolny czas jako wolontariusze. Cały 13 osobowy zespół wolontariuszy  z klas III zasłużył na uznanie. Ich postawa jest godną naśladowania. Szczególnie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w pomoc w organizacji zbiórki i dyżurowali  jako opiekunowie wolontariuszy.

>>zobacz zdjęcia<<

R. Badziąg