Dobre uczynki = szlachetni ludzie

We wtorek 12 grudnia 2023 r. dzieci z IV oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy II b podsumowali działania dotyczące wartości dobra. Oba zespoły zaprezentowały plakaty przedstawiające dobre uczynki, spełniane przez dzieci wobec innych. Chętne dzieci opowiadały co w ostatnim czasie zrobiły dobrego dla innych osób, czyli o udzielanej pomocy, dobrym słowie, zachęcie i uśmiechu. Działania dzieci dowodzą, że dziecięce serca doskonale dostrzegają tych, którym należy pomóc. Nad całym spotkaniem czuwała psycholog p. Edyta Nowakowska, która podsumowała wypowiedzi dzieci. Bardzo dziękujemy za wsparcie!!!

W przedświątecznym czasie z pewnością będzie jeszcze wiele okazji do okazywania sobie życzliwości i podawania pomocnej dłoni, do czego gorąco zachęcamy.

Izabela Baraniak i Małgorzata Prus