Wyginam śmiało ciało

We wtorek 30 stycznia 2024 r. uczniowie klas drugich wzięli udział we wspólnych zajęciach sportowych. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Wyginam śmiało ciało”. Celem było propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu i integrowaniem drugoklasistów. Zajęcia rozpoczęły się od przygotowania organizmu do wysiłku fizycznego, czyli od rozgrzewki. Następnie dzieci przystąpiły do pokonywania obwodu stacyjnego, na którym wykonywały różne ćwiczenia. Mali sportowcy świetnie radzili sobie z postawionymi przed nimi zadaniami. Wykazali się dużą sprawnością i prawdziwą sportową postawą. Na koniec sportowych zmagań uczestnicy otrzymali kartonik owocowego soku.

Zajęcia przeprowadzone w takiej formie były dla dzieci ciekawe i atrakcyjne oraz  sprawiły im dużo radości.

>>zobacz zdjęcia<<

Wychowawczynie klas drugich