Eko kotek – podsumowanie konkursu

W piątek 9 lutego w oddziałach przedszkolnych odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-technicznego „Eko-kotek”, zorganizowanego przy współpracy z pilskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Głównym celem konkursu było zachęcenie rodziców do spędzania wspólnego czasu z dziećmi w twórczy sposób. Wszystkie figury „Eko-kotków” były interesujące i komisja była pod wrażeniem inwencji autorów, ale trzeba było wyłonić laureatów, którymi zostali: Nina Dywel – I miejsce, Lilianna Kwapień i Damian Chrapkiewicz – II miejsce, Konstancja Putkowska i Bruno Smolarz – III miejsce, Hanna Broszko, Zuzanna Olecka i Szymon Czekała – wyróżnienie. Prace zostaną przekazane do siedziby TOZ na wystawę z okazji Dnia Kota.

BO/KŁ