Tradycje Świąt Wielkanocnych

Dnia 15 marca ogłoszono wyniki szkolnych eliminacji konkursu  ,,Podtrzymanie tradycji obrzędowej Świąt Wielkanocnych”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się kreatywnością, przynosząc przepiękne prace, które zdobią nasz hol szkolny. Organizatorem konkursu jest ,,Tarpil” spółka z o.o. Do dalszego etapu przeszedł Michał Trzebiatowski otrzymując ,,wyróżnienie”.

Miejsce I

– Michał Trzebiatowski kl. III B

Miejsce II

– Igor Kończal kl. I D

– Zofia Kieruj kl. I D

– Marcelina Duliasz kl. II C

– Piotr Grzesiak kl. III A

– Akim Kravtsov kl. III C

Miejsce III

– Aleksandra Kujawa kl.III C

-Amelia Remer kl.III C

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. Do dalszego etapu została przekazana praca Michała Trzebiatowskiego z klasy III B. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi w trakcie ,,Kiermaszu Wielkanocnego” w dniu 23 marca 2024 r.

Gratulujemy pomysłów wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie!

K.L