Chcemy i umiemy pomagać

Uczniowie klas III wraz z rodzicami  aktywnie zaangażowali się w akcję charytatywną zorganizowaną przez Pilski Bank Żywności. Celem zbiórki było zebranie jak największej ilości żywności, która trafi na świąteczne stoły osób potrzebujących w naszym regionie.

Wolontariusze przez całą sobotę zbierali produkty żywnościowe w markecie Lidl przy ul. Ogińskiego. Udziął w zbiórce żywności potwierdził, że uczniowie naszej szkoły chcą i potrafią pomagać i można na nich zawsze liczyć. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni, że poświęcają swój wolny czas pomagając innym osobom. Serdecznie dziękujemy, także rodzicom, za poświęcony czas i pomoc przy zbiórce żywności. W szczególności dziękujemy Paniom Marcie Trzebiatowskiej, Dominice Kalinowskiej , Justynie Szczap oraz Panu Łukaszowi Palmące.

Dziękujemy Wam w imieniu przyszłych obdarowanych. Możecie być dumni z siebie.

Roman Badziąg