Nasze młodziczki na III miejscu w Półfinałach Wojewódzkich

11 kwietnia we Wronkach nasze młodziczki dzielnie rywalizowały zajmując III miejsce w Półfinale Wojewódzkim XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach rywalizowały 4 szkoły z województwa. I miejsce zajęła SP 3 Wronki, II SP Strzęszew, IV miejsce SP Krotoszyn. Reprezentacja naszej szkoły to uczennice klas 7 a i 8 a. Wystąpiły w składzie:

klasa 8: Zuzanna Główczewska, Marcelina Michno, Weronika Panasiuk, Liliana Szklarek, Martyna Szulc, Maja Szymańska,

klasa 7: Magdalena Szwedowicz, Lena Szylka, Zofia Pawlak.

Najlepszą zawodniczką na tych zawodach została Zofia Pawlak. Jesteśmy dumni z naszych dziewcząt, bo rywalizacja i poziom gry był bardzo wysoki i wyrównany. W historii naszej szkoły jest to najwyższe osiągnięcie w siatkówce dziewcząt. Gratulujemy!

Iwona Wójcik