Maraton Wiosennych Bajek

19 kwietnia zakończył się w naszym przedszkolu projekt czytelniczy: Maraton Wiosennych Bajek,w którym wzięli udział wybrani panowie.

Pierwszym naszym gościem był pan Maciej Tutlewski, nauczyciel wychowania fizycznego, który zapoznał dzieci z perypetiami ,,Wróbelka Elemelka”. We wtorek do przedszkola zawitał pan Jan Matuszak – tata Liliany z grupy III, dzięki któremu dzieci poznały przygody ,,Krasnala Hałabały”. Środowe czytanie należało do maturzysty Marka Jędrzejaka, który przedstawił zebranym dwie wiosenne opowieści z popularnej serii ,,Gangu Słodziaków”. W czwartkowy poranek odwiedził nasze progi pan Stanisław Dąbek, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile, który przypomniał przedszkolakom losy maleńkiej ,,Calineczki”. Gościem zamykającym ,,Maraton” był Igor Smolarz, brat Brunona z grupy III, który zaprezentował wybrane opowiadania  z ,,Wielkiej księgi przygód Reksia „.

Dziękujemy Wszystkim Panom za udział w naszym projekcie i piękne przeczytanie bajek o tematyce wiosennej.

>>zobacz zdjęcia<<

Joanna Jędrzejak