Mistrz Pięknego Czytania klas III

26 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się szkolny konkurs ,,Pięknego Czytania Klas III”. Wzięło w nim udział dziewięcioro dzieci z klas III. Każdą z  klas reprezentowało 3 uczniów. Uczestnicy w ustalonej kolejności czytali wylosowane fragmenty książek, zawierających opowiadania, baśnie i wiersze. Oceniano tempo czytania, dykcję, modulację głosu, stosowanie znaków interpunkcyjnych oraz interpretację czytanego tekstu. Poziom czytania był zróżnicowany, ze względu na różnorodny dobór prezentowanych tekstów. Ostatecznie  pierwsze  miejsce zdobyła uczennica klasy III a Antonina Ostrowska, która uzyskała tytuł Mistrza Pięknego Czytania Klas III. Drugie miejsce zdobyła Tatiana Lepska z klasy III b. Trzecie miejsce otrzymał uczeń klasy III a Maksymilian Kuczyński. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

>>zobacz zdjęcia<<