Wycieczka do Wrocławia

7 czerwca 2024r. klsa 4C udała się na swoją pierwszą duuuużą wspólną wycieczkę. Odwiedziliśmy Wrocławskie Zoo i poskakaliśmy w parku rozrywki Go Jump – który był częścią naszej wygranej za zajęcie I miejsca w konkursie zorganizowanym przez fundację respektuj.pl. Przejechaliśmy całe miasto tramwajem, by w „Kolejkowie” wziąć udział w warsztatach modelarskich i odwiedzić przepiękną wystawę interaktywną modeli wrocławskich budowli. Na koniec udaliśmy się na 49 piętro Sky Tower, gdzie znajduje się punkt widokowy. Trzeba było wstać przed 4 rano, by powrócić do Piły zgodni z planem minutę po północy, ale naprawdę warto było. Sami zobaczcie…

                                                                                                                                                             PMT

>> zobacz zdjęcia <<