Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolskie święto wszystkich przedszkolaków zostało oficjalnie uchwalone przez sejm 13 września 2013 roku, aby popularyzować wartość przedszkolnej edukacji. Przypada ono 20 września, w związku z czym w oddziałach przedszkolnych odbyły się w tym dniu taneczne zabawy integracyjne oraz słodkie poczęstunki zorganizowane przy pomocy rodziców. Zabawy trzech młodszych grup koordynowała pani Ewelina Lipiecka, a dwóch najstarszych grup pani Wioletta Lewandowska. A tak świętowały swój dzień nasze przedszkolaki.

Dodatkowo dzieci z Oddziału IV reprezentowały naszą placówkę podczas spotkania z okazji Dnia Pilskiego Przedszkolaka, które odbyło się na placu Staszica 23 września. Było kolorowo i wesoło podczas zabaw z udziałem Pani Prezydent Miasta Piły, Przewodniczącej Rady Miasta oraz przedstawicieli Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

Film z wydarzenia można obejrzeć na funpage-u Urzędu Miasta Piły:

B. O.