Oglądamy i pomagamy!!!

22.10.24 r. uczniowie klas 2, 3, 4, 5 i 6 obejrzeli w Regionalnym Centrum Kultury w Pile musical pt. „Akademia marzeń” przygotowany przez uczestników Studia ESTI. Większość uczniów po raz pierwszy zetknęło się z tym gatunkiem teatralnym, dzięki któremu poznali historię akceptacji, tolerancji, integracji rozgrywającą się w szkole marzeń. Spektakl był humorystyczną opowieścią okraszoną piękną choreografią oraz piosenkami w wykonaniu zdolnych dzieci i młodzież z Piły oraz regionu – w tym przez uczestników programów The Voice Kids, jak też Mam Talent.

Najważniejsze jednak jest to, że dochód ze spektaklu przeznaczony jest na cel charytatywny – pomoc nastolatce z załogi Studia ESTI, która zmaga się z chorobą nowotworową.

>> zobacz zdjęcia <<