Ułatwienia dostępu

Jak co roku pod koniec czerwca odbył się konkurs logopedyczny „Wierszyki łamiące języki” przeznaczony dla uczniów z klas 3 uczęszczających na zajęcia logopedyczne.

Jego celem było doskonalenie poprawnej wymowy, rozwijanie sprawności językowej oraz zachęcanie dzieci do zabawy słowem. Uczniowie prezentowali wyszukiwane przez siebie wybrane wierszyki i łamańce językowe. Uczniowie dbali o poprawną dykcję, staranność oraz wykazali się odwagą.

.logopeda A. Sagan-Moszyńska

Przewijanie do góry