„Spójrz inaczej” w klasie I c

W środę 1 października klasa I c wzięła udział w programie wychowawczo-profilaktycznym „Spójrz inaczej”, którego głównym celem jest wspieranie psychospołecznego rozwoju dzieci. Klasa zrealizowała temat „Poznajemy się”. Najważniejszym celem tych zajęć była praca w kręgu i autoprezentacja słowna oraz rysunkowa. Zadaniem dzieci było opowiedzenie o tym, co ich ostatnio najbardziej ucieszyło w domu lub w szkole oraz narysowanie siebie w sytuacjach, które lubią. Po skończeniu pracy dzieci miały za zadanie zgadnąć, kto jest na poszczególnych obrazkach. Uczniowie bardzo dobrze wykonali wszystkie zadania.

Monika Bęben