Konsultacje z rodzicami i uczniami

Konsultacje z rodzicami i uczniami  przy ul. Kujawskiej 18

Bartkowski Mirosław – PONIEDZIAŁEK 15.30 s.16

Bartnicka Kinga ŚRODA   14.45 s.22

Bartol Izabella CZWARTEK 14.45 s.32

Bęben PawełWTOREK  15.35 s. 13  II i IV  tydzień miesiąca

Bogdanowicz Teresa PONIEDZIAŁEK 15.30 s.32

Czerwiński Szymon WTOREK  14.45 kantorek wf

Giełczyk DianaPONIEDZIAŁEK  15.00 s.15

Horbatowicz AleksandraWTOREK  15.30 s.11

Idzikowski Adam ŚRODA    15.30 kantorek wf

Jaroszewicz AgnieszkaWTOREK  14.45 s.2

Kusiorska IwonaWTOREK 14.45 s.17

Łożyński Michał PONIEDZIAŁEK    15.00 s.14

Malinowska Agnieszka CZWARTEK 14.45 s.15

Malinowski Przemysław CZWARTEK  13.30 s.12

Miazga Małgorzata CZWARTEK  16.00 s.16(co 2 tygodnie)

Michalska NataliaPONIEDZIAŁEK  14.40 s.29

Murach Joanna – WTOREK  15.30 s.27

Otowska LidiaPONIEDZIAŁEK   14.45 s.3

Pazdej Mateusz CZWARTEK  14.30 s.3

Pilarska Olga PONIEDZIAŁEK   15.00 s.11

Sagan-Moszyńska AgnieszkaCZWARTEK   14.30 s.11

Sekuterska-Nowak Honorata PONIEDZIAŁEK   15.30 s.2

Skiba KarolPONIEDZIAŁEK    15.35 kantorek wf

Szczepaniak  JoannaPIĄTEK    14.30 s.16    2 i 4 piątek  miesiąca

Szczuka-Flis MonikaŚRODA 14:45 s.14

Śliwiak AnnaWTOREK  15.00 biblioteka

Świderska AgataŚRODA 14.30 s.12

Trębacki Mariusz CZWARTEK  15.30 s.13

Turek MagdalenaWTOREK  15.00 s.31

Tutlewski MaciejŚRODA  16.30 s. kantorek wf

Wesołowska AnetaPONIEDZIAŁEK     15.50 s.30

Witkowska MonikaWTOREK 14.45 s.3

Wołowiec TomaszWTOREK  16.30 s.22

Woś-Kamińska SylwiaŚRODA 15.00 s.1

Wójcik IwonaPONIEDZIAŁEK  14.45 s.1

Zielińska PaulinaPONIEDZIAŁEK  15.15 gabinet pedagoga

Zięcik MirosławaŚRODA   s.28   14.30 

 

dyrektor Dorota Gulińska – czwartek 14.00-15.00 gabinet w sekretariacie

wicedyrektor Marta Orlińska  – poniedziałek 14.00 – 15.00 gabinet / 1 piętro

 

 

Konsultacje z rodzicami i uczniami przy alei Niepodległości 18

 

Andrzejewska Aneta – PONIEDZIAŁEK  14:30 s. 31

Badziąg Roman – CZWARTEK    15.15 s.24

Baraniak Izabela – WTOREK 16.00-16.30   CZWARTEK 16.00-16.30  sala 1

Bęben Monika – PIĄTEK  15:30 s.31

Bruzda Katarzyna – ŚRODA 14.30 biblioteka szkolna

Dobrowolska Danuta – CZWARTEK  13.30 s.40

Galczak Wioleta – PIĄTEK 15.30-16.30   sala 3

Grzybowska-Nowak Beata PONIEDZIAŁEK   14.30 gabinet pedagoga

Góra Joanna- CZWARTEK 11.30-12.30  sala gimnastyczna

Jędrzejak Joanna – ŚRODA 16.00-16.30  CZWARTEK 16.00-16.30   sala 2

Kozera Lucyna – PONIEDZIAŁEK  15.30 s.22

Kuklińska Barbara – PONIEDZIAŁEK 15:45 s.24 

Lewandowska Wioletta – CZWARTEK 15.30-16.30   sala 4

Lipiecka Ewelina – PONIEDZIAŁEK 16.00-16.30  ŚRODA 16.00-16.30  sala 2

Ławniczak Karolina – WTOREK 15.15-16.15  sala gimnastyczna

Prus Małgorzata – PONIEDZIAŁEK 15:20 s.23

Siwiak – Koc Anna – CZWARTEK  14:30 s.21

Skrypak – Schiller Agnieszka – ŚRODA   14.50 s.33

Szwagierczak Magdalena – PONIEDZIAŁEK   15.45 kantorek wf

Woźniak Małgorzata – PONIEDZIAŁEK 15:35 s.34

 

wicedyrektor Elżbieta Puchalska    środa 14.30 – 15.30 gabinet w sekretariacie

wicedyrektor Bogna Oleszak środa 14.30 – 15.30 gabinet w sekretariacie