Konsultacje z rodzicami i uczniami w roku szkolnym 2023/24

 

Konsultacje z rodzicami i uczniami  przy ul. Kujawskiej 18

Bartkowski Mirosław – PONIEDZIAŁEK 15:35- 16:35  s.6

Bartnicka Kinga – ŚRODA 14.30-15.30 pok. nauczycielski

Bartol Izabella – WTOREK 14.35 – 15.35 s.7

Bęben Paweł – PIĄTEK 14:30 – 15:30 s.13

Bogdanowicz Teresa – ŚRODA 14.35 – 15.35 s.32

Czerwiński Szymon – CZWARTEK 15.25- 16.25 s. gimn.

Giełczyk Diana – PONIEDZIAŁEK 15.30 – 16.30 s.15

Horbatowicz Aleksandra – WTOREK 15:25-16:25  s.16

Idzikowski Adam – PONIEDZIAŁEK 13.30- 14.30 pok. wf

Jaroszewicz Agnieszka – ŚRODA 14.00 – 15.00  s.29

Karsznia Stanisław – CZWARTEK 14:40-15:40  pok. nauczycielski

Kusiorska Iwona – CZWARTEK 15:30 –16:00 s.17

                                   PIĄTEK 7:30- 8:00 s.17

Łożyński Michał – PONIEDZIAŁEK 14.35-15.35 s.14

Miazga Małgorzata – ŚRODA 14.30-15.30 s.16

Michalska Natalia – PONIEDZIAŁEK 14.30-15.30  s.29

Murach Joanna –

Nowakowska Edyta – ŚRODA 14.30-15.30 s.9

Otowska Lidia – WTOREK 14.35-15.35 s.2

Pazdej Mateusz – CZWARTEK 14:30-15:30 s.30

Sekuterska-Nowak Honorata – ŚRODA 15.00-16.00 czytelnia

Skiba Karol – WTOREK 13.30-14.30 sala gimn.

Szczepaniak  Joanna – WTOREK 13:40 do 14:40 sala 24

Szczuka-Flis Monika – WTOREK 14.35 – 15.35 pok. pok. nauczycielski

Szwagierczak Magdalena – ŚRODA 16.20-17.20 s. gimn.

Świderska Agata – CZWARTEK 14.35- 15.35 pok. pok. nauczycielski

Trębacki Mariusz – PONIEDZIAŁEK 14:00-14:30 s.6 (piwnica)

                                    PIĄTEK 7:15- 7:45 s.13

Turek Magdalena – PIĄTEK14.30 – 15.30 s.31

Tutlewski Maciej – WTOREK 14.40 – 15.40 s. gim.

Winkler Agata – PONIEDZIAŁEK 14:15-15:15  s. 30

Witkowska Monika – ŚRODA 14.35-15.35 s.3

Wołowiec Tomasz – ŚRODA 12.40 – 13.40 s.22

Woś-Kamińska Sylwia – PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30 s.1

Wójcik Iwona – CZWARTEK 15.30-16.30 s.3

Zielińska Paulina – PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30 gab. pedagoga

Zięcik Mirosława – WTOREK 14.30 – 15.00 s.28

                                          ŚRODA 7:30-8:00 s. 28

——————————————————————————–

dyrektor Dorota Gulińska – WTOREK 15.30 do 16.30  gabinet w sekretariacie

wicedyrektor Marta Orlińska  – CZWARTEK 14.00 do 15.00  gabinet / 1 piętro

——————————————————————————–

 

 

Konsultacje z rodzicami i uczniami przy alei Niepodległości 18

Andrzejewska Aneta – ŚRODA 14:45-15:45 s.31

Badziąg Roman – ŚRODA 14.30 – 15.00 s.26
                                     PIĄTEK – 14:30 – 15:00 s.26

Baraniak Izabela – 

Bęben Monika – PIĄTEK – 14:30 – 15:30 s.31

Bruzda Katarzyna – CZWARTEK 12.30-13.30 biblioteka

Dobrowolska Danuta – PONIEDZIAŁEK 7.30- 8.30  s.36

Galczak Wioleta – 

Grzybowska-Nowak Beata – PONIEDZIAŁEK 14.30-15.30 gab. pedagoga

Góra Joanna- PONIEDZIAŁEK 15:30 –16:00 OP
                          WTOREK 12:00-12:30 OP

Jędrzejak Joanna – PONIEDZIAŁEK  12.00- 12.30 i 16.00 – 16:30  OP

Kłos Karolina – ŚRODA 15:45-16:45 s.29

Kownacka Iwona – CZWARTEK 14.00-15.00 s. 29

Kozera Lucyna ŚRODA 13.30-14.30 s.32

Kuklińska Barbara – ŚRODA 14:30-15.30 s.40

Lempert Katarzyna- PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30 s.34

Pilarczyk Karina – WTOREK 14:40-15:40 s.34

Pilarska Olga – PONIEDZIAŁEK 9.40-10.40  pok. nauczyc.

Plucińska Barbara – ŚRODA 16:45-17:15 s.29

                                       CZWARTEK 16:45-17:15 s.29

Prus Małgorzata – CZWARTEK – 14.30-15.30 s.32

Sagan-Moszyńska Agnieszka – PONIEDZIAŁEK  14.00-15.00  biblioteka

Siwiak – Koc Anna – WTOREK 13:30-14:30 s.26

Skrypak – Schiller Agnieszka – WTOREK 14.30-15.30 s.33

——————————————————————————–

wicedyrektor Elżbieta Puchalska    CZWARTEK – 14.30 – 15.30     gabinet w sekretariacie


 

 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE 

——————————————————————————–

wicedyrektor  Bogna Oleszak  PONIEDZIAŁEK 14.00 – 15.00  

——————————————————————————–

Izabela Baraniak – PONIEDZIAŁEK 16.00 – 16.30  /sala nr 4/ 

                                    ŚRODA 11.30 – 12.00  /pokój nauczycielski/ 

Wioleta Galczak – CZWARTEK 10.15 – 11.15  /pokój nauczycielski/ 

Joanna Góra  – PONIEDZIAŁEK 15.30 – 16.00  /sala nr 1/ 

                             WTOREK 12.00 – 12.30  /pokój nauczycielski/ 

Joanna Jędrzejak –  PONIEDZIAŁEK 12.00 – 12.30  /pokój nauczycielski/  16.00 – 16.30  /sala nr 3/ 

Wioletta Lewandowska – PONIEDZIAŁEK 10.15 – 10.45  /pokój nauczycielski/ 

                                                 PIĄTEK 15.30 – 16.00  /sala nr 2/ 

Ewelina Lipiecka – ŚRODA 16.00 – 16.30  /sala nr 4/ 

                                  CZWARTEK 16.00 – 16.30  /sala nr 4/ 

Karolina Ławniczak  – WTOREK 16.00 – 16.30  /sala nr 3/ 

                                           CZWARTEK 16.00 – 16.30  /sala nr 3/