Kolejna wyprawa przyrodnicza
Witajcie. Po raz kolejny przesyłam zdjęcia z wyprawy przyrodniczej do lasu, którą odbyłem 1 sierpnia 2020r. Tym razem to wyprawa do Rezerwatu przyrody nad jeziorem Bytyń Wielki.
Zapraszam do galerii: >> tutaj <<
PMT
Ułatwienia dostępu
Witajcie. Po raz kolejny przesyłam zdjęcia z wyprawy przyrodniczej do lasu, którą odbyłem 1 sierpnia 2020r. Tym razem to wyprawa do Rezerwatu przyrody nad jeziorem Bytyń Wielki.
Zapraszam do galerii: >> tutaj <<
PMT
ROK SZKOLNY 2020/2021
Informacja dla Rodziców klas pierwszych:
– zeszyt 16-kartkowy w wąską linię i w kratkę,
– zeszyt 32-kartkowy w kratkę,
– 2 teczki A-4 na gumkę,
– piórnik: 2 ołówki, gumka, linijka, długopis, temperówka z pojemnikiem, – klej, kredki ołówkowe, nożyczki, farby plakatowe 12 kolorów, pędzel
gruby i cienki,
– plastelina, ryza papieru ksero A-4,
– krepa w różnych kolorach.
– biała koszulka,
– czerwone spodenki,
– białe skarpetki,
– tenisówki z jasną podeszwą wiązane lub na rzepy – jeśli dziecko nie potrafi wiązać sznurówek.
– dziewczynka: biała bluzka i czarna, granatowa lub grafitowa prosta (bez wzorów) spódnica/sukienka,
– chłopiec: biała koszula i czarne, granatowe lub grafitowe spodnie/garnitur.
Dalsze informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego będziemy zamieszczać również na stronie internetowej szkoły


Zakończenie roku szkolnego 2019/20 ze względów oczywistych było odmienne od poprzednich. Nie było pożegnalnych uścisków i przytulasów, ale większość dzieci stawiło się na zakończeniu roku, by odebrać swoje świadectwa. Z zachowaniem należytych odległości i zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa dzieci spotkały się w klasach z wychowawcami. Jedynie klasy III, które od września „przenoszą się” na ul. Kujawską spotkały się w hali sportowej (każda klasa osobno). W klasie III a ogłoszono tytuł małego prymusa, który otrzymał Aleksander Duljasz, i dokonano wpisów do złotej księgi. W klasach ósmych, prymusem została uczennica klasy VIII c Zuzanna Weinstok. Wręczono również dyplomy najlepszym sportowcom i skoczkom. Poza tym przyznano tytuły mistrzów frekwencji.
Tytuł sportowca szkoły otrzymała Dominika Powałka z klasy VIII a.
Sportowcami roku zostali:
Liliana Szklarek z klasy IV a
Bartosz Krawczyk z klasy V a
Aleksandra Nowak i Mateusz świderski z klasy VI a
Wiktoria Kamba-Kibatshi i Cristian Ronaldo Lautaru-Kubik z klasy VII a.
Skoczkiem szkoły został Józef Berndt z klasy IV a.
Najlepszymi skoczkami na poziomie klas zostali:
klasy V – Patryk Kowalski z V a, Damian Bones i Piotr Gąsiorek z V d
klasy VI – Anna Mańska z VI d
klasy VII – Wiktoria Biłas z VII b
klasy VIII – Julia Szymańska z VIII b
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.
Nauka odbywać się będzie tak jak dotychczas
za pomocą technik i sposobów kształcenia na odległość.”
OBOWIĄZUJE DO CZASU POWROTU DO SZKOŁY
>> TUTAJ – BIBLIOTEKA ON-LINE >> >>TUTAJ – SPOSÓB NA NUDĘ <<
>> 16 – 20 marca << >> 23-27 marca<< >> 30 marca – 5 kwietnia <<
>> 6-8 kwietnia << >> 15-17 kwietnia << >>20-24 kwietnia <<
27-30 KWIETNIA << >>4-8 maja << >> 11-15 maja <<
> 18-23 maj << >> 25-29 maj << >> 1-5 czerwca <<
Szkolny Samorząd Uczniowski działa nie tylko realnie ale również zdalnie. Jednym z jego głównych celów jest pomoc potrzebującym. Dlatego w ramach naszych aktywności chcielibyśmy prowadzić stałą zbiórkę nakrętek dla chorych dzieci.
Kochani Dni Autyzmu za nami, ale skoro się w tym roku szkolnym się nie zobaczymy ogłaszamy, że niespodzianka czeka na wszystkich uczestników zabawy,
a wyjątkowa na Alana Hubiasza i na rodzeństwo Hannę, Zofię i Antoninę Roszkowskie z Braciszkiem.
M. Krysiak