Zdrowo na sportowo!
W sobotę 7 września br. grupa chłopców z klasy 7a pod opieką p. M. Tutlewskiego wzięła udział w obchodach 60-lecia istnienia ROD „GWDA”. Uczniowie, jak na sportowców przystało, zaprezentowali piłkarski trening, udowadniając, że potrafią już naprawdę wiele. Nasi piłkarze udowodnili także, iż współpraca i działania zgodne z zasadą fair play to ich drugie imię. Brawo Chłopcy!!!











2 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy powakacyjny dzwonek. O godzinie 9.00 witali się ze szkołą najmłodsi przedstawiciele braci uczniowskiej czyli klasy I-III. Pierwszaki przybyły oczywiście w asyście swoich rodziców. Ich starsi koledzy wystartowali w nowy rok szkolny o godzinie 10.00. Wszyscy z uśmiechem, pełni nowych sił do pracy zaczynamy nowy rok szkolny 2024/25.
21 czerwca zabrzmiał w „Piątce” ostatni, przedwakacyjny dzwonek. Ten dzień był dla nas wszystkich wielkim przeżyciem w związku z obchodami 70-tej rocznicy naszej „Piątki”. Do naszej szkoły przybyli bardzo liczni goście, co uświetniło całą uroczystość. To w naszej szkole odbyło się dzisiaj
W oddziałach przedszkolnych odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Sportowa rodzinka”. …
W środę 19 czerwca o godzinie 17.00 w sali sportowej oddziałów przedszkolnych odbędzie się spotkanie rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych.