Daj szansę

Szkolny Samorząd Uczniowski ogłosił akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska w Pile. Cała społeczność uczniowska zaangażowała się całym sercem w ogłoszoną akcję. Zebrano około 350 kg karmy, którą uczniowie autokarami pod opieką nauczycieli osobiście dostarczyli do schroniska współpracującego z Fundacją ,,DAJ SZANSĘ’. Podczas pobytu w schronisku uczniowie mieli możliwość bliższego kontaktu ze zwierzętami, poprzez wspólną zabawę i spacer. Nasi czworonożni przyjaciele bardzo cieszyli się z wspólnie spędzonych chwil z dziećmi, ale nastąpił czas pożegnania i powrotu do szkoły.

Lucyna Kozera

>>zobacz zdjęcia>>