Klasowy konkurs recytatorski

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki” oraz ogólnopolskiego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa, klasa II c wzięła udział w klasowym konkursie recytatorskim. Dzieci pięknie recytowały wiersz pt. „Na straganie” Jana Brzechwy. Wiersz jest długi i trudny, ale uczniowie bardzo dobrze sobie z nim poradzili. W konkursie udział wzięło 16 uczniów. Zwyciężył Szymon Mańkowski, drugie miejsce zajęła Roksana Ratajczyk, trzecie Weronika Sporek, a czwarte Oliwia Breitenbach. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i oklaskami, a zwycięzcy oprócz dyplomu otrzymali książki. W jury zasiadły panie M. Bęben i Aleksandra Depta. Drugoklasiści szykują się teraz do przedstawienia, które odbędzie się w październiku. Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Bęben