Jajko wielkanocne w formie przestrzennej

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pod nazwą “Jajko wielkanocne w formie przestrzennej”.

Cele:
1. Propagowanie folkloru oraz tradycji wielkanocnych.
2. Poznawanie różnorodnych technik plastycznych w zdobieniu pisanek.
3. Popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.
4. Pobudzanie inwencji twórczej.

Regulamin:
1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.
2. Polega na wykonaniu plastikowego lub styropianowego jajka w formie przestrzennej, dowolną techniką ozdabiania, kierując się tematem konkursu. Liczy się kreatywność, różnorodność technik plastycznych oraz pomysłowość. Powinno być umieszczone w koszyku lub doniczce. Całość musi mieć minimalnie 15 centymetrów wysokości.
3. Wyraźne zdjęcie ozdobionego jajka wraz z jego autorem/autorką należy wysłać na adres: mateusz.pazdej@wp.pl
4. Pracę należy podpisać: imię, nazwisko oraz klasa.
5. Konkurs trwa do 31.03.2021 r.

Najciekawsze, najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia jajek wielkanocnych zostaną nagrodzone przez Szkolny Samorząd Uczniowski!!!