Rodzinna Kartka Wielkanocna

Pielęgnując polskie tradycje wielkanocne zachęcamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi dziećmi do pracy twórczej przy wykonaniu „Rodzinnej Kartki Wielkanocnej”.

Konkurs kierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile.

Praca może mieć dowolny kształt, format i wielkość, powinna być ozdobiona w oryginalny sposób przy zastosowaniu dowolnej techniki, napisanie życzeń może mieć formę rymowanki. Liczymy na Waszą twórczość i kreatywność. Zdjęcia prac należy przesłać do 21.03.2021 na adres olga.ilinicz@wp.pl

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć podczas wspólnego przygotowywania rodzinnej kartki wielkanocnej.

Prosimy pamiętać, aby przy każdej pracy umieścić bilecik z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ucznia.

Z wyrazami tęsknoty za dziećmi!!! panie Olga Pilarska i Aleksandra Horbatowicz