Pasja Oliwiera

Oliwier Skrzypczak z klasy I a został wyróżniony przez Szkolny Samorząd Uczniowski w konkursie pt. „Moja pasja kluczem do sukcesu”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć dokumentujących jego pasję, którą jest taniec. Jest to rodzinna tradycja, ponieważ jego babcia oraz mama również kiedyś tańczyły. Oliwier trenuje już od 4 roku życia. Na początku w przedszkolu w Chwiramie, natomiast obecnie w jednej z pilskich szkół tańca. Z niecierpliwością czeka na każde kolejne zajęcia, a w szczególności turniejowe wyjazdy. Taniec stał się wręcz jego sposobem na życie. Systematycznie trenuje nie tylko na parkiecie lecz także stara się ćwiczyć układy z mamą w domu. Jego pasja sprawia mu wielką radość, uczy go cierpliwości oraz ciągłej pracy nad sobą. W przyszłości chciałby zdobywać medale na międzynarodowych mistrzostwach, aby zostać profesjonalnym i sławnym tancerzem. Oliwier na pewno zatańczysz kiedyś z gwiazdami! 😉