Szkolna Debata Wyborcza

Dnia 22 września 2021 r. w naszej szkole odbyła się Szkolna Debata Wyborcza w której wszystkie prelegentki wykazały się dużą odwagą, stając przed przedstawicielami klas oraz nauczycielami bez cienia tremy.

Przede wszystkim bardzo cieszy nas fakt, że startujące dziewczyny przyszły świetnie przygotowane na debatę. Podczas dyskusji kandydatki miały okazję zaprezentować swoje programy, aby przekonać szkolnych wyborców o tym, że to właśnie na nie warto oddać swój głos. Wybór nie będzie łatwy, gdyż każda przedstawiła wiele interesujących pomysłów. Uczennice objaśniły również w jaki sposób mają zamiar realizować zaplanowane przedsięwzięcia oraz udzielały odpowiedzi na pytania stawiane przez wyborców. Wśród kandydatek na przewodniczącą Rady SSU znalazły się:

1. Berndt Zofia z klasy 7a,
2. Brewka Julia z klasy 7d,
3. Januszewska Lena z klasy 4a,
4. Rerek Martyna z klasy 8c.
Życzymy Wam dużego poparcia, a wszystkich zapraszamy 28 września 2021 r. do zagłosowania na swoje faworytki!
 
Szkolna Komisja Wyborcza