Wybory do Małego Samorządu

W czwartek 23 września odbyły sie wybory do Małego Samodządu.  Nową Przewodniczącą Samorządziku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile na rok szkolny 2021/2022 wybrana została Zuzanna Kowalewska z klasy 3c.

Wiceprzewodniczącymi zostali Michalina Śmidowicz oraz Alan Hubiasz z klasy 3a. Funkcję skarbnika pełnić będą Maja Werwińska oraz Zosia Wegner z klasy 2a, a sekretarzami zostały Julia Trzeciak z klasy 3b i Maja Wójcik z klasy 2a. Skład prezydium uzupełnią: Lidia Sobczak z klasy 3b, Magdalena Piechocka z klasy 3c, Anna Glugla z klasy 2a, Wiktoria Piekarska-Boszko z klasy 3b, Lena Gromadzka z klasy 2a, Lena Wełniak z klasy 2a i Natalia Osińska z klasy 3b. Gratulujemy Wam serdecznie osiągniętych wyników!

M.Pazdej