Warsztaty kulinarne w Pizza Hut

14 października klasa 5a wraz z wychowawcą udała się na zajęcia warsztatowe z wypiekania pizzy. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się podstawowych informacji na temat pochodzenia pizzy oraz innych ciekawostek dotyczących produktów z jakich może być zrobiona. Podsumowaniem krótkiego wykładu był konkurs. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i wspólnie rozwiązywali krzyżówkę. Następnie reprezentant każdej z 3 grup odgadywał z zamkniętymi oczami produkt jaki otrzymał do degustacji. Zwycięska drużyna otrzymała zaproszenia na pizzę. Po zmaganiach wiedzowych uczniowie przystąpili do przygotowywania swojej ulubionej pizzy. Na koniec skonsumowali swoje wyroby i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

5 a stwierdziła, że najlepiej jednak smakuje własnoręcznie przygotowane danie. Wszyscy wyszli syci i zadowoleni.

>>zobacz zdjęcia<<