Szóstoklasiści w Pizza Hut

We wtorek 26 października klasa 6a wraz z wychowawcą udała się na warsztaty kulinarne w Pizza Hut. Podczas zajęć, pani Paulina prowadząca warsztaty przekazała uczniom wiele ciekawych informacji dotyczących pochodzenia pizzy i produktów z jakich może być wykonana. Uczniowie podzieleni na grupy rozwiązywali krzyżówki i odgadywali z zamkniętymi oczami, jaki produkt otrzymali do degustacji. Zwycięska drużyna otrzymała zaproszenia na pizzę, a wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Po konkursach wiedzowych uczniowie przystąpili do przygotowywania swojej ulubionej pizzy. Pizza własnoręcznie przygotowana smakowała znakomicie, wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni z tak miło spędzonego czasu w Pizza Hut.

M. Zięcik