Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Wychowania Fizycznego

W dniu 22.10.2021 odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Wychowania Fizycznego, w którym udział wzięło 4 uczniów naszej szkoły. Konkurs podzielony był na 2 części: teoretyczną prowadzoną w formule online i sprawnościową, która odbyła się na sali gimnastycznej. Uczestnicy do rozwiązania mieli 7 zadań teoretycznych z takich zagadnień jak tenis ziemny, piłka nożna, czy bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Część sprawnościowa zawierała takie zadania jak przewrót w przód na 2 częściach skrzyni gimnastycznej, bieg ciągły 4 min, taniec krakowiak czy slalom rowerowy.

Do kolejnego etapu awansowało 2 uczniów klasy ósmej.

Uczeń o kodzie wkwf 19344 uzyskał wynik – 49 pkt. i zakwalifikował się do etapu rejonowego

Uczeń o kodzie wkwf 28275  uzyskał wynik – 49 pkt. i zakwalifikował się do etapu rejonowego

Uczeń o kodzie wkwf 28173 uzyskał wynik – 41 pkt.

Uczeń o kodzie wkwf 91411 uzyskał wynik – 43 pkt.

Wszystkim serdecznie gratulujemy występu, osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

M.Tutlewski