Słownik obrazkowy w języku angielskim

W listopadzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klas I-III na najpiękniejszy słownik obrazkowy w języku angielskim. Następujące osoby zostały wyróżnione w konkursie : Barełkowska Zuzanna z 1a, Breitenbach Tomasz z 2b, Bykowska Julia z 3a, Gadomski Oliwier z 3a, Głogowski Kacper z 1b, Gryll Aleksandra z 2b, Grzech Mateusz z 2c, Hubiasz Alan z 3a, Jankowska Lena z 2b, Kowalski Wiktor z 3a, Krawczonek Oliwia z 1a, Kuczyński Maksymilian z 1a, Kupczyk Maciej z 3c, Lichota Leon z 3a, Makowski Nikodem z 1a, Markiewicz-Altay Amelia z 2c, Pelemaru Aurika z 1b, Piaskowski Tytus z 3a, Sionda Nina z 1a, Skrzypczak Oliwier z 2a, Smetana Dawyd z 1b, Stadnik Piotr z 3c, Szklarek Nadia z 1a oraz Werwińska Maja z 2a. Laureaci odebrali już swoje nagrody podczas listopadowej Gali Samorządziku. Gratulujemy Wam serdecznie!

>>zobacz zdjęcia<<

M.Pazdej