Harry Potter w oryginale

9 grudnia 2021 r. Szkolny Samorząd Uczniowski oraz Klub Przyjaciół Biblioteki zorganizowali konkurs pięknego czytania pt. „Harry Potter w oryginale”, w którym zadaniem uczestników było jak najlepsze zaprezentowanie fragmentu książki z tej serii w języku angielskim.Laureatkami zostały:

  1. Rozalia Sobaczewska z klasy 8d,
  2. Martyna Pytlarz z klasy 7a,
  3. Malwina Kędziora z klasy 8b.

Natomiast wyróżnienie otrzymały: Maria Ostrowska z klasy 8b, Kaja Nowicka z klasy 7d, Zofia Berndt z klasy 7a oraz Marta Manowska, Marcelina Michno, Zuzanna Główczewska, Veronika Panasiuk, Oliwia Kałabuk i Maja Szymańska z klasy 6a. 

Dyplomy zostały wręczone 15 grudnia 2021 r. w stołówce szkolnej. Ponadto 16 grudnia 2021 r. odbyło się podsumowanie działalności Samorządziku za I okres na którym to zasłużeni działacze otrzymali słodkie upominki.

M.Pazdej