Lego Star Wars AT-AT – ciekawa konstrukcja

Konstruktor Piotr Stadnik z klasy III c wybudował wysokiego na 34 cm AT-AT ze świata Gwiezdnych Wojen! Zestaw LEGO Star Wars AT-AT w zabawie umożliwia rozegranie bitwy o Hoth, podczas której wykorzystuje się te imponujące transportery opancerzone poruszające się na czterech nogach. Zestaw ma aż 1137 elementów. W zestawie są klocki przeznaczone do wybudowania ruchomej maszyny AT-AT przyciągającej uwagę swoimi realistycznymi detalami i funkcjami, ścigacza i karabinu na trójnogu. W zestawie znajduje się też 6 minifigurek i wiele dodatkowych akcesoriów. Zarówno samo składanie konstrukcji AT-AT, jak i zabawa zapewniają mnóstwo emocji jak wyjaśnia młody konstruktor.  Kilka godzin pracy i model gotowy! Efekt jest imponujący. Dziękujemy Piotrowi Stadnikowi za zaprezentowanie tej ciekawej konstrukcji.

>>zobacz zdjęcia<<

R.Badziąg