Konkurs na świąteczny motyw

Rozstrzygnięto konkurs na świąteczny motyw. Wyniki poniżej

Następujące osoby zostały wyróżnione przez Szkolny Samorząd Uczniowski w konkursie na najlepszy motyw świąteczny: Bartosz Aninowski z 3b, Wiktor Aninowski z 5b, Maja Biskupska z 3c, Filip Biskupski z 3c, Julia Bykowska z 3a, Hanna Chamier-Ciemińska z 1b, Lena Ćwikałowska z 1a, Oliwier Gadomski z 3a, Hanna Hermaszczuk z 7a, Alan Hubiasz z 3a, Otylia Kałabuk z 1c, Konrad Król z 3a, Leon Lichota z 3a, Amelia Markiewicz-Altay z 2c, Michał Nowak z 5b, Tytus Piaskowski z 3a, Vira Shumska z 1b, Matvii Shumskyi z 1b, Adrian Staniszewski z 5c, Nadia Szklarek z 1a oraz Lena Wełniak z 2a.

Słodkie upominki otrzymacie na zebraniu Samorządu Uczniowskiego, które odbędzie się po feriach zimowych. Gratulujemy Wam serdecznie! 

>>zobacz zdjęcia<<

M.Pazdej