Najpiękniejsza Kartka walentynkowa

14 lutego to Dzień Świętego Walentego (Walentynki) – dzień zakochanych i miłości. Wobec tego, że w tym czasie, zgodnie z tradycją, wysyła się ukochanym i lubianym osobom kartki, w których wyraża się swoje uczucia, Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza kartka walentynkowa” dla klas 1-8. Autorami i autorkami najpiękniejszych prac są: Julia Bykowska z 3a, Lena Ćwikałowska z 1a, Oliwier Gadomski z 3a, Lena Jankowska z 2b, Wiktoria Kaczmarczyk z 5b, Zuzanna Kowalewska z 3c, Wiktor Kowalski z 3a, Oliwia Krawczonek z 1a, Maja Kurkiewicz z 1b, Leon Lichota z 3a, Marta Manowska z 6a, Tytus Piaskowski z 3a, Nina Sionda z 1a, Dawyd Smetana z 1b oraz Piotr Stadnik z 3c, Oliwia Jankowska z klasy Ib . Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz laureatkom.