Dzień Kota

Jak co roku, 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Ma on na celu przede wszystkim uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt oraz pomoc kotom wolno żyjącym. Ma na celu także edukację w zakresie humanitarnego traktowania zwierząt i właściwej opieki, upowszechnianie wiedzy na temat znaczenia kotów w życiu człowieka, poprawę wizerunku miłośników kotów, tzw. „kociarzy” oraz czynne zaangażowanie w pomaganie bezdomnym zwierzętom. W związku z powyższym Szkolny Samorząd Uczniowski, zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji zbiórki kociej karmy, którą przekażemy 4 marca 2022 r. do pilskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Dziękujemy za każdą pomoc! Opisane dary można składać w następujących miejscach:

1. Kujawska na holu przy dyżurce,
  2. Niepodległości na parterowym holu,
  3. Przedszkolaki zostawiają karmę u swoich Pań Wychowawczyń.