Konkurs z okazji Dnia Kota

Z okazji Dnia Kota 17 lutego 2022 r. w oddziałach przedszkolnych został rozstrzygnięty konkurs na dziecięcą rymowankę. Został on zorganizowany przy współpracy z pilskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.  Celem konkursu było propagowanie kociego święta, zachęcanie dzieci do spontanicznej twórczości językowej oraz mobilizowanie rodziców do współpracy z przedszkolem.

Komisja w składzie: Katarzyna Bruzda, Bogna Oleszak i Joanna Jędrzejak, ustaliła wyniki konkursu: I miejsce Michał Winkler – lat 7 , II miejsce Bruno Smolarz – lat 4, III miejsce Joanna Winkler – lat 5. Wyróżnienia otrzymali: Alan Ukleja – lat 5 oraz Kalina Góral – lat 4.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy rodzicom uczestników, którzy rozumieją, jak ważne jest współuczestniczenie w procesie edukacyjnym własnych dzieci i obopólna radość z odniesionego sukcesu!

B. Oleszak