Grand Prix w warcabach

27 lutego 2022 roku Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował piątą kolejkę Grand Prix w warcabach rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online, która została przełożona w związku z przerwami w dostawach prądu w dniu 19 lutego spowodowanych wichurą. Turniej, który odbył się w tym terminie został uznany za towarzyski, ponieważ gro osób nie mogło się zalogować. Naszą szkołę reprezentowały Marta Manowska z klasy 6a oraz Daria Havrylenko z klasy 3a, które zajęły odpowiednio 10 i 18 miejsce.

Natomiast następujący uczniowie zdobyli punkty w dzisiejszym turnieju rankingowym:

1. Mateusz Szwemin z klasy 5c,
  2. Marta Manowska z klasy 6a,
  3. Paweł Malinowski z klasy 2b,
  4. Zofia Berndt z klasy 7a,
  5. Samanta Hryncewicz z klasy 6b,
  6. Adam Burda z klasy 5a,
  7. Zofia Szubart z klasy 8d,
  8. Rozalia Sobaczewska z klasy 8d,
  9. Józef Berndt z klasy 6a.

Mateusz Szwemin z klasy 5c zajmuje obecnie III, a Paweł Malinowski z klasy 2b plasuje się obecnie na V miejscu w klasyfikacji generalnej po 5 z 7 kolejek. Serdecznie gratulujemy!

W następną sobotę gramy w LITERAKI o godz. 10:45 na portalu Kurnik.pl.

M.Pazdej